رابطه غیر اخلاقی دو مجری ماهواره ای!؛ عکس ها

یکی از شاخه های مسیحیت به تازگی اسنادی از فحشای دو مجری و کشیش شبکه محبت منتشر کرده اند که انزجار جامعه مسیحی از این مبشران دروغین را در پی داشته است.

 

 

طی هفته های اخیر درگیری ها و مشاجرات لفظی میان ایمان داران مسیحی در شبکه های اجتماعی خصوصا فیس بوک شدت یافته و مسیحیان از فرقه های مختلف درباره آموزه های اختلافی و افراد و اشخاص معروف مسیحی در تلویزیون هایشان دچار اختلاف نظر و مشاجره لفظی شده اند.

 ماجرا از این قرار است که یکی از شاخه های مسیحی غیر تثلیثی این روزها بر ضد شاخه دیگر مسیحی به نام پروتستان وارد عمل شده و در پی آن هر دو ادعاهای فراوانی علیه یکدیگر مطرح کرده اند.

در واقع پیش از این، کشیشان پروتستان خصوصا ادوین آبنوس، ساسان توسلی، فریبرز خندانی و ... آموزه ها و اعتقادات مسیحیان غیر تثلیثی را زیر سؤال می بردند، کاری که خشم این گروه را برانگیخته و در مقابل آنها نیز، دست خادمین پروتستان را رو کرده اند. مسیحیان غیر تثلیثی با انتشار اسناد متعدد ادعا کرده اند که بسیاری از کشیشان و مجریان مسیحی با یکدیگر روابط خارج از عرف و ازدواج دارند.

  

توضیح: تصاویر زیر متعلق به پیج فیس بوکی مسیحیت غیرتثلیثی می باشد.

 


در همین زمینه در یکی از پیج های مسیحی در خصوص کشیش ادوین، مجری معروف شبکه محبت آمده است: «ادوین و هم کیشان او زمانی برای هر چه بیشتر مطرح شدن خود در جامعه جهانی ایماندار، نام جفا دیدگان کلیساهای ایران را برای کشاندن خود به منصب قدرت و محبوبیت استفاده می نمود ، حال به جای سپاسگذاری از خدمات بسیاری از عزیزان در ایران ـ به جهت جفا‌هایی که دیده‌اند و می بینند ـ همگام با دشمنان شده خود تیشه ای برداشته به جان ایماندارن در کلیسا‌های مختلف افتاده و به خیال خود در حال دروی کرکس هستند غافل از اینکه زخم به محصول مسیح م یزنند.»

 

 

 

 

در بخش دیگر از این صفحه با اشاره به برخی روابط خارج از عرف خادمین پروتستان می آورد: «مقدسین، [خطاب به مسیحیان]، شما نظاره گر کارنوال هایی از زانیان و فاحشه‌ها که در کلیسا و بدن مسیح در تردد هستند، می باشید.»

 

 

 


 

این صفحه با انتقاد از مسیحیانی که برخی شبکه های مسیحی فارسی زبان را نگاه می کنند، می نویسد: «حال چگونه برخی به خود اجازه می دهند از فاحشه‌ها و زنا کاران پیروی کنند آیا حکم عیسی این بود؟ عزیزان آگاه باشید که بارها به اینها هشدارها داده شده که دست از کارهای زشت و پلید خود بردارند اما اینها جنگی را از داخل کلیسا به پا کردند و همانگونه که همه شاهد این حقیقت بوده و هستند هنوز هم دست از کارهای خود نکشیده و توبه نکرده‌اند. سکوت تا کی؟»

 

این پیج فیس بوکی مسیحی، در ادامه تصریح می کند: «نکته دیگر که قابل اشاره است و مدرکی بر زنا کار بودن این شخص [کشیش ادوین آبنوس] است اینکه، همسر کشیش آبنوس به دلیل مشکلات اخلاقی و زناهای این شخص از او طلاق گرفته و صحبت‌هایی در رابطه با ارتباط جنسی او با مجری "پژواک شو" جنیفر شمعون است که به زودی این حقایق بر عزیزان آشکار خواهد شد. تا مقدسین متوجه چهره پنهان این شخص شوند.»

 

در بخش دیگری از این صفحه آمده:« یکی از خواهران پیامهایی را که ما بین "جنیفر شمعون" و "ادوین آبنوس" رد و بدل شده بود و سندی که در رابطه با زنای آنهاست را از جنیفر گرفته و آنها را در اختیار ما قرار داد. اینطور که این خواهر گفتند "جنیفر شمعون" خواسته بود به او نشان دهد و ثابت کند که ادوین آبنوس او را چقدر دوست دارد به همین دلیل پیغام های خود و ادوین را برای این خواهر فرستاده و خداوند این چنین دهان یاوه گویان را خواهد بست.»

 

 

 

 

این صفحه مسیحی یاد آور می شود: «این نشان می دهد ادوین آبنوس که خود را کشیش و معلم کلام می نامد، بارها با جنیفر شمعون رابطه غیر اخلاقی برقرار کرده و همسر خود را به خاطر این زنا‌ها طلاق داده و موجبات فحشای همسر خود را نیز فراهم کرد [ در اعتقاد مسیحیت طلاق وجود ندارد و زن در صورت جدا شدن از همسرش زانی محسوب می شود]. کتاب مقدس در متی باب 24 آیه 11 و 12 در رابطه با آینده هشدار داده بود که: و بسا انبیا کَذَبه ظاهر شده، بسیاری را گمراه کنند. و بجهت افزونی گناه محبت بسیاری سرد خواهد شد.»

 

این پیج فیس بوکی مسیحی در پایان با استناد به کتاب مقدس، تاکید می کند: «یوحنا باب 8 آیه 44 تا 47 : شما از پدر خود ابلیس می‌باشید و خواهشهای پدر خود را می‌خواهید به عمل آرید. او از اوّل قاتل بود و در راستی ثابت نمی‌باشد، از آن جهت که در او راستی نیست. هر گاه به دروغ سخن می‌گوید، ‌از ذات خود می‌گوید زیرا دروغگو و پدر دروغگویان است.»

/ 0 نظر / 88 بازدید