از روابط ضربدری عوامل شبکه من و تو تا خودکشی روشنا + عکس

مدتی است غیبت ناگهانی و بحث برانگیز "پریسا سحرخیز"، مجری و برنامه ساز شبکه من و تو سوال ها وابهام های فراوانی را به دنبال داشته است تا اینکه این مجری زن از جداشدنش از تلویزیون من و تو خبر داد. پریسا سحر خیز که مدعی است، خود از این شبکه جدا شده است تنها دلیل این جدایی را سوء استفاده های اخلاقی در این شبکه عنوان کرد.

وی در فیسبوک شخصی خود درخواست طرفدارانش را علت بازگو کردن جدایی خود از شبکه من و تو معرفی نمود و در ابتدا نوشت: «خیلی وقته با خودم کلنجار میرم که حرفهای دلموم بزنم یا نه .هیچ وقت دوست نداشتم درمورد علت نبودنم حرفی بزنم اما این مسیج ها و درخواست های شما دوستان با محبتم بود که منو وادار کرد تا پا رو دلم بذارم و حرف دلم و بزنم.»

سحرخیز در ادامه حرف های جنجالی خود ضمن اشاره به سوءاستفاده های اخلاقی صورت گرفته در شبکه من و تو و روابط ضربدری عوامل این شبکه انگلیسی نوشت: «تنها چیزی که نمی شد باهاش کنار اومد و برام خیلی سخت و عذاب آور بود این بود که بخوام با کسی غیر از همسر خودم رابطه داشته باشم و یا قبول کنم که همسرم با کسی غیر از من باشه.»

مجری سابق شبکه من و تو با اشاره به پارتی های غیر اخلاقی عوامل شبکه من و تو در لندن در پایان نوشت: «چیزی که برای خیلی از بچه های شبکه عادی بود اونقدر عادی که حتی همسراشون و به همدیگه پیشنهاد می دادند و به این بهونه مهمونی های زیادی می گرفتند.واقعا شرمم میاد از چیزهایی که تو این مهمونی ها میگذشت بگم.»

این در حالی است که چندی پیش نیز پریسا سحرخیز از تجاوز جنسی تیام بصیر از مجریان شبکه من و تو به روشنا، شرکت کننده آکادمی گوگوش پرده برداشت.

پریسا سحرخیز در این افشاگری ضمن اشاره به خودکشی روشنا در پی تجاوز تیام به وی نوشت: «خوشبختانه حال روشنا رو به بهبودیه. چقدر خوشحالم که روشنا بعد از اون خیانتی که تیام در حقش انجام داد و باعث شد تا تصمیم نادرستی بگیره و دست به خودکشی بزنه شانس دوباره ای برای زندگی پیدا کنه. تو این مدتی که از شبکه جدا شدم خیلی ها سرزنشم کردن ولی وقتی که شنیدم چه بلایی سر روشنا آوردن و چطور احساسات این دختر رو وسیله ای برای هوس بازی های خودشون قرار دادن از تصمیمی که گرفتم خیلی خوشحال شدم.»

روشنا در کنار تیام بصیر

در پایان خاطر نشان می شود تلویزیونی که بداخلاقی های جنسی و سوء استفاده های اخلاقی در آن تبدیل به امری عادی شده است سعی در ترویج اینگونه بی بند و باری های اخلاقی در قالب برنامه های مختلف دارد. برنامه هایی با سناریویی انگلیسی....

روابط ضربدری عوامل شبکه من و تو

/ 0 نظر / 32 بازدید